کاربران در وبسایت ساخت و ساز ایران با استفاده از امکانات زیر میتوانند به اطلاعات مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند:

راه اول) پس از ورود به وبسایت، از نوار جستجو میتوانند مستقیما کسب و کار و یا فرد مورد نظر خود را جستجو کرده و نتایج آنرا مشاهده نمایند، برای بررسی جزئیات هر نتیجه با کلیک برروی آن و ورود به صفحه ی اختصاصی مربوط به آن مورد، میتوان اطلاعات بیشتری را مشاهده کرد.

راه دوم) کاربران میتوانید برای دریافت اطلاعات مورد نظر خود از طریق مجموعه های موجود در نوار اصلی وبسایت اقدام نمایند، برای ارائه و معرفی کسب و کارهای تخصصیتر، مجموعه ها در طبقه های مختلف ارائه شده است، که کاربران میتوانند با انتخاب مجموعه و زیر مجموعه ی مورد نظر اطلاعات مربوط به آنرا مشاهده نمایند.

راه سوم) کاربران میتوانند برای مشاهده کسب و کارها و افراد مربوط به شهر خود، از طریق "لیست کشویی استان و شهر" موجود در نوار اصلی، استان و شهر مورد نظر را انتخاب و اطلاعات مربوطه را مشاهده کنند.

عضویت در بانک اطلاعات ساخت و ساز ایران در 3 رده ی طلایی، نقره ای و برنزی انجام میشود، که به شرح زیر میباشد:

رده ی طلایی: عضویت در این رده، خاص تولید کنندگان، صاحبان کارخانجات به جهت معرفی محصولاتشان در زمینه عمرانی در سطح کل کشور میباشد، علاوه بر اختصاص یک صفحه جهت معرفی این اطلاعات، یکی از تصاویر اسلایدر صفحه ی اول سایت نیز بصورت مجزا برای این هدف جایگذاری خواهد شد.

رده نقره ای: با عضویت در این قسمت، معرفی کسب و کار شما به مدت 5 ماه در صفحه ی اصلی استان و شهرستان محل کار شما نشان داده خواهد شد. هزینه عضویت در این رده، ماهیانه 30،000 تومان میباشد که هزینه ی سالانه در 4 قسط دریافت میگردد.

رده برنزی: با عضویت در این قسمت معرفی کسب و کار شما در سربرگ خدمات دهندگان قرار میگیرد و کاربران با توجه به جستجو ی خود در سایت از خدمات شما آگاه خواهند شد. حق عضویت در این رده ماهیانه 20،000 تومان خواهد بود که هزینه ی سالانه طی 2 قسط دریافت خواهد شد.