ثبت نام در ساخت و ساز ایران یا ورود به این سرویس و استفاده از آن با حساب کاربری، به معنی موافقت شما با شرایط و ضوابط این سند و سند حریم خصوصی است. اگر با این شرایط موافق نیستید لطفا از این وب سایت استفاده نکنید.

تعاریف

طرف‌ها

شما/کاربر/بازدیدکنندگان به هر شخصی گفته می شود که از وب سایت ساخت و ساز ایران دیدن می کند و یا به هر نحوی از اطلاعات موجود در آن استفاده می کند.
ما/ساخت و ساز ایران/سیستم به سرویس یا وب سایت ساخت و ساز ایران اشاره دارد.

محتوا

شامل هر گونه اطلاعات موجود در سرویس ساخت و ساز ایران است. این اطلاعات «عکس»، «نظر کاربران»، «محل یک کسب و کار»، «شماره تلفن» و به طور کلی تمامی اطلاعات موجود و مرتبط برای یک کسب و کار در سیستم را شامل می شود.

تغییر در قوانین

ممکن است ما در شرایط استفاده از سایت تغییراتی بدهیم. شما در هر زمان با مراجعه به این صفحه می‌توانید از تغییرات ایجاد شده مطلع شوید.

شرایط استفاده از سایت

شایستگی و مشروعیت

اگر رقیب ما هستید و یا دسترسی شما به هر نحوی به سایت ما مسدود شده است نمی‌توانید از سرویس ساخت و ساز ایران استفاده کنید.

اجازه استفاده از سایت

ما تنها در صورتی اجازه دسترسی به این سایت را می دهیم که شرایط ما را بپذیرید. از اطلاعات این سایت فقط با مسئولیت خود استفاده کنید، زیرا این اطلاعات همگی از سمت کاربران سایت تامین شده و ممکن است دقیق نبوده و یا حتی به کلی اشتباه باشند.

در دسترس بودن سایت

این سایت ممکن است هر لحظه به‌روز شود و تغییر کند. اما اگر به هر دلیلی قرار به از دسترس خارج شدن آن باشد از قبل اطلاع رسانی خواهد شد.

حساب کاربری

شما برای استفاده از تمام بخش های این وب سایت نسبت به ایجاد یک حساب کاربری باید اقدام کنید و اطلاعات اولیه‌ای مانند نام و نام خانوادگی و ایمیل خود را در اختیار ما بگذارید.

شما مسئول هر گونه فعالیتی هستید که در سیستم انجام می دهید. ما این حق را برای خود قائل هستیم که حساب کاربری شما را بدون اطلاع قبلی و با هر دلیلی مسدود کنیم.

  • شما تنها می توانید از حساب کاربری خود برای مقاصد غیر تجاری استفاده کنید.
  • شما نمی‌توانید از اسامی جعلی/توهین آمیز/ منافی عفت عمومی برای خود استفاده کنید.
  • شما نمی‌توانید از نام بازیگران و افراد مشهور برای خود استفاده کنید.
  • شما نمی‌توانید در سیستم چند حساب کاربری داشته باشید.
  • شما نمی‌توانید برای شخص دیگری بدون اجازه او حساب کاربری ایجاد نمایید.

ارتباط با سایت

پس از ثبت نام، فرض می شود که شما موافقت خود را با دریافت برخی خبرنامه ها و یا پیغام های سیستمی/مدیریتی اعلام داشته اید. این خبرنامه ها از یک یا دو مورد در ماه تجاوز نمی کنند و تنها جنبه اطلاع رسانی دارند.

محتوا

مسئولیت در قبال محتوایی که تولید می کنید

شخص شما مسئول خسارات ناشی از استفاده از محتوایی که تولید می کنید هستید. شما به هیچ عنوان نمی‌توانید خود را نماینده و یا شخص مورد اعتماد سرویس ما معرفی کنید. نظرات شما در مورد یک کسب و کار به هیچ عنوان نشان دهنده دیدگاه های ما نسبت به آن نیست.

حق ما در استفاده از محتوای تولید شده توسط شما

ما این حق را برای خود قائلیم که محتوای تولید شده توسط شما را در معرض دید عمومی قرار دهیم، به هر نحوی آن را تغییر دهیم ، حذف کنیم و یا از آن به عنوان متریال تبلیغاتی در دیگر سرویس های مجموعه خود مورد استفاده قرار دهیم .

مالکیت محتوا

بین شما و ما، شما مالک محتوای تولید شده توسط خودتان هستید، ولی ما مالک محتوایی که شما در سرویس ما قرار داده اید نیز هستیم.

برای پرسش هرگونه سوالی درخصوص قوانین و مقررات ساخت و ساز ایران، با ما تماس حاصل نمایید.